КонсультацииАрхив

Измена мужа

02 июн. 2016
Люба
Доброго дня/ У мене проблеми у сім"ї. Немає з ким порадитись. Чоловік рік тому мені зрадив і народилася дитина. Але він не хоче йти з сім"ї. Каже, що то було випадково) У нас є двоє дітей. І він знав, що любовниця вагітна і не міг послати її на аборт (вбити дитину). Він каже, що буде носити кожен місяць аліменти додому і хоче бачити дитину) Він сам запутався) Що мен робити)

02 июн. 2016
Олеся Веревкина
Люба, согласно правилам форума, языком общения является русский. Напишите сообщение на русском и вам обязательно ответят.
02 июн. 2016
Здравствуйте, Люба ! Вам сейчас, наверное, очень тяжело: после измены мужа попасть в такую ситуацию, в которой надо решать, как именно теперь жить в новых условиях.
Расскажите, пожалуйста, подробнее: сколько Вам лет, сколько лет мужу, как давно вы вместе, как менялись ваши с ним отношения?
У меня нет ответа на вопрос, что Вам делать, это сможете понять только Вы сами. Но наш разговор может помочь Вам приблизиться к этому пониманию. Подумайте, что бы Вы хотели в этой ситуации от нашего с Вами диалога?

Здрастуйте, Люба! Вам зараз, напевно, дуже тяжко: після зради чоловіка потрапити у таку ситуацію, у якій треба вирішувати, як саме тепер жити у нових умовах.
Розкажіть, будь ласка, докладніше: скільки Вам років, скільки років чоловіку, як давно ви разом, як змінювались ваші з ним відносини?
В мене немає відповіді на запитання, що Вам робити, це зможете зрозуміти тільки Ви самі. Але наша розмова може допомогти Вам наблизитись до цього розуміння. Подумайте, що б Ви хотіли в цій ситуації від нашого із Вами діалогу?