КонсультацииСемейные отношения
Як зробити щоб чоловік не хотів розводитись?
15 окт. 2016
Тетяна97
Що зробити би помиритися з чоловік, бо ситуація доходить до розводу?
15 окт. 2016
Тетяна97
В нас є 4 місячний син, а я ще навчаюсь а чоловік працює, а сина немає з ким залишити. і я запропонувала залишити в своєї мами він погодився сказав що забире нас в кінці тижня, в п'ятницю, але не прийшов, подзвонив і сказав що подає на розвод. і точної причини я не знаю, спілкуватись нехоче.
15 окт. 2016
Вы можете поехать домой к нему и поговорить? Вы живете отдельно от родителей?
15 окт. 2016
Тетяна97
Да ми жили окремо від батьків. Але він теж до батькві перейшов жити