КонсультацииАрхив

Після сексу хочеться померти

28 мая 2016
Мая
Доброго дня. Я одружена. Живемо разом 5 років. У мене дуже величезна проблема після сексу я майже завжди плачу, або впадаю в депресію, в душі миюсь по годині, хочеться все змити і зовні і з середини. Я ніколи не відчувала оргазму у своєму житті. Були різні чоловіки, було навіть і приємно але завжди почуття величезного сорому, грязноти, наче мене використали, згвалтували...

29 мая 2016
Олеся Веревкина
Мая, согласно правилам форума языком общения является русский. Напишите, пожалуйста, сообщение на русском и Вам ответят.